Dom Sobienie Kiełczewskie Pierwsze
Sobienie Kiełczewskie Pierwsze, mazowieckie
- 850 000 zł
- 113 m²
- 7 522,12 zł/m²
Łukasz Trzaskows...
Skontaktuj się
Dom Sobienie Kiełczewskie Pierwsze
Sobienie Kiełczewskie Pierwsze, mazowieckie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Dom Sobienie Kiełczewskie Pierwsze
Zaktualizowane: 18 maja 2026
850 000 zł 113 m² 7 522,12 zł/m²
dom wolnostojący
6
1 743 m²
garaż
2019
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
1 743 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
2019Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 850 000 zł (7 522,12 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 113 m², 6 pokoi, 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2019
- materiał budowy: drewno
- okna: plastikowe
- Działka: 1 743 m²
- kształt: trapez; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, oczyszczalnia przydomowa; ogrzewanie: pompa ciepła, inne
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Portman Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 2140/4857/ODS
Lokalizacja
- Adres: Sobienie Kiełczewskie Pierwsze, Sobienie-Jeziory, otwocki, mazowieckie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, kościół, plac zabaw
Opis nieruchomości
Oferta sprzedaży funkcjonalnego domu wolnostojącego wybudowanego w 2019 roku o powierzchni użytkowej 113 m2 usytuowanego na działce o powierzchni 1743 m2 znajdującej się w miejscowości Sobienie Kiełczewskie Pierwsze, gmina Sobienie -Jeziory w powiecie otwockim. (...)
510 445...
510 445 018